Czas i koszty dostawy

Współpracujemy z renomowaną firmą transportową, która pomaga nam dostarczać nasze produkty w sposób niezawodny i efektywny. Cena dostawy jest zależna od wybranego mebla i jest zawsze dostępna na karcie produktu.

Współpraca z zaprzyjaźnioną firmą transportową umożliwia nam dostarczanie produktów bezpośrednio od podwykonawcy, co przyspiesza proces dostawy i redukuje ewentualne opóźnienia.

Dla nas najważniejsze jest zapewnienie Państwu wyjątkowego doświadczenia zakupowego, które obejmuje nie tylko jakość produktów, ale także wygodne i niezawodne dostawy. Współpracując z zaprzyjaźnioną firmą transportową, jesteśmy pewni, że spełniamy te oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów. 

Nasza firma oferuje usługę wnoszenia i montażu, jednak jest ona dostępna wyłącznie jako opcja dodatkowa do wybranych produktów. Wnoszenie i montaż stanowią dodatkowy etap procesu dostawy, co może wpłynąć na wydłużenie ogólnego czasu realizacji zamówienia, ale jednocześnie zapewnia klientom wygodę i pewność, że wszystkie elementy zostaną właściwie zainstalowane. 
 
Każde zamówienie realizujemy w deklarowanym terminie który jest zawsze dostępny na karcie produktu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl