Czas i koszty dostawy

Aby zapewnić naszym klientom największy komfort, zrezygnowaliśmy z pośrednictwa firm kurierskich. Nasze produkty dowozimy własnoręcznie, dzięki takiemu rozwiązaniu, jako jedyni zapewniamy pomoc we wnoszeniu państwa zamówienia do mieszkania! Dla Państwa wygody oferujemy także odbiór osobisty w Naszym oddziale w Kluczborku, ul. Kilińskiego 4, gdzie nasi pracownicy ze starannością pomogą Państwu zapakowań towar do Państwa pojazdu.

 

W związku z panującym zagrożeniem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie nasze i naszych klientów, staramy się zminimalizować ryzyko zachorowań na każdym etapie realizacji zamówienia. Z tego też powodu niektóre z oferowanych przez nas modeli materacy, dostarczamy do państwa bezpośrednio od producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. W związku z tym, termin dostarczenia materaca oraz łóżka, może być inny (jednak nie przekraczający zadeklarowany przez nas czas dostawy).

 

Ze względu na dużą ilość zamówień, niektóre modele naszych łóżek dostarcza zaprzyjaźniona z nami firma, która nie pomaga przy wnoszeniu mebli. Odpowiednia adnotacja o takim transporcie, znajduje się na samym dole karty produktu. 

 

Każde zamówienie realizujemy w terminie maksymalnie do 30 dni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl