Materac pocketowy Krik Max 90x200 -H3/ H4 - VISCO, kokos o grubości 28 cm
towar niedostępny
Opis
Materac pocketowy Kirk Max 90x200 - H3/H4 - VISCO, kokos o grubości 28 cm
Rdzeniem materaca Kirk Max jest formatka pocketowa (kieszonkowa). Sprężyny dzielą materac na 7 stref, każda o odpowiednim podparciu dla danej części ciała. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dzięki czemu dwie osoby śpiące koło siebie nie odczuwają dyskomfortu z powodu wiercenia się drugiej osoby. Materac jest również znakomity dla osób o różnej wadze ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby.
Materac Kirk Max posiada certyfikat OEKO-TEX®
Oeko-Tex jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chloro fenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
-
Twardość: H3 średnio twardy / H4 twardy
-
Grubość: 28 cm
-
Wysokość sprężyn: 18 cm
-
Włókno klimatyzujące: 1 szt
-
Pianka poliuretanowa T25: 2 cm
-
VISCO pianka termoplastyczna: 4 cm
-
Pokrowiec: 1 cm
-
Pianka poliuretanowa T25: 2 cm
-
Wkład kokosowy: 1 cm
Najważniejsze cechy:
- Materac 7 strefowy
- Materac obustronny – H3 i H4
- Grubość – 28 cm
- Wysokość sprężyn – 18 cm
- Dobra cyrkulacja powietrza
- Posiada cechy antyalergiczne
- Ergonomiczne ułożenie ciała
- Wykonany z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów
W modelu Kirk Max zastosowano piankę termoplastyczną VISCO, która reaguje na nacisk i temperaturę. Idealnie odwzoruje kształt ciała, pozwala przybrać kręgosłupowi naturalną pozycję podczas snu. Dodatkowo zastosowany z jednej strony wkład kokosowy utwardza jedną z powierzchni użytkowej oraz posiada właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne.
Skład materaca:
- 7-strefowe sprężyny kieszeniowe - sprężyny dzielą materac na 7 stref, każda o odpowiednim podparciu dla danej części ciała, materac nie ugina się w stronę drugiej osoby.
- Pianka Poliuretanowa - dodatkowe wypełnienie materaca, dające odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
- Wkład kokosowy - jest to surowiec naturalny, 100% ekologiczny, pochodzący ze skorup orzecha kokosu. Włókna kokosowe są lekkie i przewiewne, a także bardzo trwałe i elastyczne, odporne na wilgoć i odkształcenia. Poprawiają cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, dzięki czemu zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Kokos posiada również właściwości antyalergiczne, zapobiega rozwojowi grzybów i roztoczy. Jest on szczególnie polecany klientom preferującym twardsze materace.
- Przekładka tapicerska - Filc - naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Jest elastyczna oraz przylega do danej powierzchni.
- Włókno klimatyzujące - puszysta włóknina syntetyczna, która kontynuuje transportowanie powietrza oraz dodatkowo ociepla materac.
- Pianka termoplastyczna - VISCO - Specjalna pianka, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała. Daje kręgosłupowi naturalną pozycję i oparcie. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom. Najwyższa jakość dla najbardziej wymagających klientów.
POKROWIEC JERSEY Pokrowiec pikowany został wykonany z najwyższej, jakości materiałów hipoalergicznych pierwszego gatunku, dzięki czemu pomoże Ci wydłużyć żywotność Twojego materaca, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżość oraz niezwykły komfort i satysfakcję z jego użytkowania. Struktura materiału, z jakiego został wykonany pokrowiec zapewnia odpowiednią wentylację i prawidłowy przepływ powietrza w materacu. Skład: Poliester 100% Właściwości: antyalergiczny, przewiewny, delikatny w dotyku, odporny na zabrudzenia, odporny na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację, do prania w 30 °C
|
Dane techniczne
Rozmiar | 90x200 cm |
Wysokość | 28 cm |
Twardość | H3/H4 |